Please use this identifier to cite or link to this item: http://eKhSUIR.kspu.edu/handle/123456789/6517
Title: Про існування тетраедра із заданими довжинами ребер
Authors: Кузьмич, В. І.
Кузьмич, Ю. В.
Issue Date: 2013
Description: Кузьмич, В. І. Про існування тетраедра із заданими довжинами ребер / В. І. Кузьмич, Ю. В. Кузьмич // Науковий вісник Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. Серія : Педагогічні науки. - Луцьк, 2013. - Випуск 7 (256). - С. 54-58.
URI: http://ekhsuir.kspu.edu/handle/123456789/6517
Appears in Collections:Факультет комп'ютерних наук, фізики та математики



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.