Please use this identifier to cite or link to this item: http://eKhSUIR.kspu.edu/handle/123456789/6522
Title: Побудова плоских образів у довільному метричному просторі
Authors: Кузьмич, В. І.
Issue Date: 2017
Description: Кузьмич, В. І. Побудова плоских образів у довільному метричному просторі / В. І. Кузьмич // Вісник Черкаського університету. Серія педагогічні науки : збірник наукових праць. - Черкаси : Видавництво Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, 2017. - Випуск № 11. - С. 40-46.
URI: http://ekhsuir.kspu.edu/handle/123456789/6522
Appears in Collections:Факультет фізики, математики та інформатики



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.