Please use this identifier to cite or link to this item: http://eKhSUIR.kspu.edu/handle/123456789/6506
Title: Плотная сходимость возле точки и теоремы типа Арцела-Асколи
Authors: Кузьмич, В. И.
Issue Date: 1997
Description: Кузьмич, В. И. Плотная сходимость возле точки и теоремы типа Арцела-Асколи / В.И. Кузьмич // Інтегральні перетворення та їх застосування до крайових задач : збірник наукових праць. - К : Ін-т математики НАН України, 1997. - Вип. 15. - С. 98-111.
URI: http://ekhsuir.kspu.edu/handle/123456789/6506
Appears in Collections:Факультет фізики, математики та інформатики
Факультет фізики, математики та інформатики
Факультет фізики, математики та інформатики
Факультет фізики, математики та інформатики
Факультет фізики, математики та інформатики



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.