Please use this identifier to cite or link to this item: http://eKhSUIR.kspu.edu/handle/123456789/6508
Title: О неподвижной точке оператора
Authors: Кузьмич, В. И.
Issue Date: 2005
Description: Кузьмич, В. И. О неподвижной точке оператора / В. И. Кузьмич // Вісник Харківського національного університету. Серія : Математичне моделювання. Інформаційні технології. Автоматизовані системи управління. - Харків, 2005. - Вип. 4. - № 661. - С. 167-173.
URI: http://ekhsuir.kspu.edu/handle/123456789/6508
Appears in Collections:Факультет фізики, математики та інформатики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2005 - О неподвижной точке оператора.pdf11.81 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.