Please use this identifier to cite or link to this item: http://eKhSUIR.kspu.edu/handle/123456789/6515
Title: Метричний підхід до вивчення окремих властивостей функцій
Authors: Кузьмич, В. І.
Issue Date: 2012
Description: Кузьмич, В. І. Метричний підхід до вивчення окремих властивостей функцій / В. І. Кузьмич // Науковий часопис національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. Серія № 5. Педагогічні науки : реалії та перспективи : збірник наукових праць / за ред. проф. В. Д. Сиротюка. - Київ : Видавництво Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, 2012. - Випуск 34. - С. 69-74.
URI: http://ekhsuir.kspu.edu/handle/123456789/6515
Appears in Collections:Факультет фізики, математики та інформатики



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.