Please use this identifier to cite or link to this item: http://eKhSUIR.kspu.edu/handle/123456789/6520
Title: Плоскі образи у довільному метричному просторі
Authors: Кузьмич, В. І.
Issue Date: 2017
Description: Кузьмич, В. І. Плоскі образи у довільному метричному просторі / В. І. Кузьмич // Матеріали міжнародної науково-методичної конференції "Проблеми математичної освіти" (ПМО -2017). - Черкаси : Видавництво ФОП Є. І. Гордієнко. - 2017. - С. 127-128.
URI: http://ekhsuir.kspu.edu/handle/123456789/6520
Appears in Collections:Факультет фізики, математики та інформатики



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.