Please use this identifier to cite or link to this item: http://eKhSUIR.kspu.edu/handle/123456789/6521
Title: Плоско розміщені множини точок у метричному просторі
Authors: Кузьмич, В. І.
Issue Date: 2017
Description: Кузьмич, В. І. Плоско розміщені множини точок у метричному просторі / В. І. Кузьмич // Вісник Львівського університету. Серія механіко-математична. Віпуск № 83.2017. - Львів : Видавництво Львівського національного університету ім. І. Франка, 2017. - С. 58-71.
URI: http://ekhsuir.kspu.edu/handle/123456789/6521
Appears in Collections:Факультет комп'ютерних наук, фізики та математики



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.