Please use this identifier to cite or link to this item: http://eKhSUIR.kspu.edu/handle/123456789/6523
Title: Прямолінійне та плоске розміщення точок метричного простору
Authors: Кузьмич, В. І.
Issue Date: 2018
Description: Кузьмич, В. І. Прямолінійне та плоске розміщення точок метричного простору / В. І. Кузьмич // Збірник матеріалів ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів і комп'ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці" (м. Київ, 28 березня 2018). - Київ : Видавництво Київського університету імені Бориса Грінченка, 2018. - С. 196-200.
URI: http://ekhsuir.kspu.edu/handle/123456789/6523
Appears in Collections:Факультет комп'ютерних наук, фізики та математики



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.