Please use this identifier to cite or link to this item: http://eKhSUIR.kspu.edu/handle/123456789/8643
Title: Побудова прямолінійно та плоско розміщених множин, при вивченні метричних просторів
Authors: Кузьмич, В. І.
Кузьмич, Л. В.
Issue Date: 2018
Description: Кузьмич, Л. В. Побудова прямолінійно та плоско розміщених множин, при вивченні метричних просторів / В. І. Кузьмич, Л. В. Кузьмич // Науковий часопис Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. Серія 3: Фізика і математика у вищій і середній школі : збірник наукових праць. – Київ : Вид-во НПУ ім. М. П. Драгоманова, 2018. – Вип. 20. – С. 44-52.
URI: http://ekhsuir.kspu.edu/handle/123456789/8643
Appears in Collections:Факультет комп'ютерних наук, фізики та математики



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.